Na počest spolupráce s Kanadou jdou do aukce speciální podepsané dresy Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem

Finální fáze charitativního projektu Legenda legendám je v plném proudu! Dražit můžete dresy všech pětatřiceti zapojených jednotlivých klubů, což dělá v celorepublikovém měřítku jednu z největších aukcí svého druhu. Společným úsilím se podařilo spojit všechny extraligové i prvoligové kluby a vybrané týmy druhé a univerzitní ligy.

Hrané a ve většině případů také podepsané dresy s podobiznou legend jednotlivých klubů na hrudi můžou všichni hokejoví příznivci dražit na internetovém portálu sportovniaukce.cz. Nově zde naleznete dva exkluzivní dresy, které podtrhují sílu hokeje coby našeho národního sportu s potenciálem upevnění vztahů nejen mezi sebou v rámci České republiky, ale také na mezinárodní úrovni.

Jak se nechal slyšet prezident Českého hokeje Tomáš Král: „Pro tuto akci se nadchlo i kanadské velvyslanectví v Praze. V Kanadě k těmto věcem mají velmi blízko. Naše kontakty se díky tomu sblížily a otevírají nám dveře pro další spolupráci s Kanadou ve sportovní oblasti.“ Zmiňované dresy patří symbolicky dvěma legendárním českým hokejistům – Jaromíru Jágrovi a Tomáši Plekancovi, kteří mají s hokejem v zámoří obrovské zkušenosti.

Oba dlouholetí kamarádi zanechali v kanadskoamerické NHL velkou stopu a Tomáš Plekanec byl v nedávné minulosti dokonce zvolen do role ambasadora kanadského týmu pro Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020. O Jaromíru Jágrovi a jeho kariéře bohaté na rekordy snad ani netřeba mluvit.

Vyvolávací cena dresů činí 3036,- což je součet zápasů, do kterých Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec v NHL nastoupili. Nabízíme tak jedinečnou možnost získat dva unikátní podepsané dresy včetně certifikátu pravosti!

Odkaz na dražbu zde!

#legendapomaha

Legenda pomáhá

Nezapomeneme! ❤️💙🤍

Legenda pomáhá

Neuvěřitelných 18 let. ❤️ Vzpomínáme!

Legenda pomáhá

17 let od tragického úmrtí Ivana Hlinky. Vzpomínáme! ❤

Legenda pomáhá

71 let❗Přesně tolik by dnes oslavila legendární postava českého i světového hokeje a tvář našeho projektu - pan 𝗜𝘃𝗮𝗻 𝗛𝗹𝗶𝗻𝗸𝗮 ❤ Zavzpomínejte s námi...

Archivní foto 📸 www.nhl.com

Legenda pomáhá

👉 Stále jsou k dispozici zajímavé dresy včetně několika extraligových (HC Olomouc, HC VERVA Litvínov) 👌

#legendapomaha #legendalegendam Tipsport extraliga Chance liga