OBRAZEM: Plzeňští vysokoškoláci se zapojili do projektu Legenda pomáhá, ve svátečním duelu porazili Prešov

Utkání v rámci projektu Legenda pomáhá mají za sebou všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy, vybrané celky 2. ligy a nově i zástupci univerzitního hokeje. Akademici Plzeň v úterý v rámci Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL) porazili soupeře ze slovenského Prešova 7:2! Atmosféru duelu, kterému přihlížela solidně zaplněná Home Monitoring Aréna, si můžete přiblížit prostřednictvím fotografií. Dresy Akademiků půjdou do dražby v pondělí 13. února.

Autor: Václav Trávníček. Foto: Tomáš Liška

#legendapomaha

hokejkacz

Přesně před 69 lety se narodil Ivan Hlinka! Český hokej na něj nikdy nezapomene 👏 #legendapomaha

hokej.cz/hokejka-clanek…

Legenda pomáhá

🎂 Legendární Ivan Hlinka by dnes oslavil své 69. narozeniny. A u této příležitosti pro vás máme skvělou zprávu, která se týká následující sezóny...🔜💣⤵️

Legenda pomáhá

❗Přibližně tři kilometry velké těleso se nachází ve vzdálenosti 150 až 500 milionů kilometrů v hlavním pásu mezi Jupiterem a Marsem. 👍👍👍

Legenda pomáhá

Podívejte se i na záznam z ceremoniálu, při němž vhodila Liběna Hlinková s Waynem Gretzkym slavnostní buly před zápasem NHL Edmonton Oilers - Nashville Predators!

Legenda pomáhá

Už dnes končí poslední aukce dresů!

Legenda pomáhá

Právě dnes byla na stránkách sportovniaukce.cz spuštěna dražba doposud nevydražených dresů dobročinného projektu Legenda pomáhá! V aukci najdete například úbory SK Horácká Slavia Třebíč, AZ Residomo Havířov či LHK Jestřábi Prostějov!

Legenda pomáhá

Poslední kolo aukcí je tu!

Legenda pomáhá

Druhé kolo aukce speciálních dresů Legenda pomáhá odstartovalo! http://www.sportovniaukce.cz/

Pavel Kuba

Dnes exkurze na Jablonec - Vsetín. Dresy domácích už sešlé stářím, nedivím se, že v těch z #legendapomaha chtěli hrát víc než jeden zápas.