VIDEO: Věřím, že se dresy vydraží za pěknou sumu, tak, aby to mělo opravdu smysl, říká Libor Zábranský

Na začátku byla myšlenka, dnes stojí projekt Legenda pomáhá na pevných základech. „Přemýšlel jsem, jak by se mohl Nadační fond Ivana Hlinky zviditelnit. A zároveň jak by mohl pan Hlinka jako obrovská osobnost spojit celé hokejové hnutí, byť už tady bohužel není,“ říká o unikátní akci Libor Zábranský, člen Výkonného výboru ČSLH a majitel Komety Brno. Do zápasů ve speciálních dresech, které půjdou do benefiční aukce, nastoupili již hokejisté ve WSM Lize a vybrané kluby 2. ligy, v neděli je na programu Tipsport extraliga.

#legendapomaha

hokejkacz

Přesně před 69 lety se narodil Ivan Hlinka! Český hokej na něj nikdy nezapomene 👏 #legendapomaha

hokej.cz/hokejka-clanek…

Legenda pomáhá

🎂 Legendární Ivan Hlinka by dnes oslavil své 69. narozeniny. A u této příležitosti pro vás máme skvělou zprávu, která se týká následující sezóny...🔜💣⤵️

Legenda pomáhá

❗Přibližně tři kilometry velké těleso se nachází ve vzdálenosti 150 až 500 milionů kilometrů v hlavním pásu mezi Jupiterem a Marsem. 👍👍👍

Legenda pomáhá

Podívejte se i na záznam z ceremoniálu, při němž vhodila Liběna Hlinková s Waynem Gretzkym slavnostní buly před zápasem NHL Edmonton Oilers - Nashville Predators!

Legenda pomáhá

Už dnes končí poslední aukce dresů!

Legenda pomáhá

Právě dnes byla na stránkách sportovniaukce.cz spuštěna dražba doposud nevydražených dresů dobročinného projektu Legenda pomáhá! V aukci najdete například úbory SK Horácká Slavia Třebíč, AZ Residomo Havířov či LHK Jestřábi Prostějov!

Legenda pomáhá

Poslední kolo aukcí je tu!

Legenda pomáhá

Druhé kolo aukce speciálních dresů Legenda pomáhá odstartovalo! http://www.sportovniaukce.cz/

Pavel Kuba

Dnes exkurze na Jablonec - Vsetín. Dresy domácích už sešlé stářím, nedivím se, že v těch z #legendapomaha chtěli hrát víc než jeden zápas.