VIDEO: Věřím, že se dresy vydraží za pěknou sumu, tak, aby to mělo opravdu smysl, říká Libor Zábranský

Na začátku byla myšlenka, dnes stojí projekt Legenda pomáhá na pevných základech. „Přemýšlel jsem, jak by se mohl Nadační fond Ivana Hlinky zviditelnit. A zároveň jak by mohl pan Hlinka jako obrovská osobnost spojit celé hokejové hnutí, byť už tady bohužel není,“ říká o unikátní akci Libor Zábranský, člen Výkonného výboru ČSLH a majitel Komety Brno. Do zápasů ve speciálních dresech, které půjdou do benefiční aukce, nastoupili již hokejisté ve WSM Lize a vybrané kluby 2. ligy, v neděli je na programu Tipsport extraliga.

#legendapomaha

Legenda pomáhá

Už dnes končí poslední aukce dresů!

Legenda pomáhá

Právě dnes byla na stránkách sportovniaukce.cz spuštěna dražba doposud nevydražených dresů dobročinného projektu Legenda pomáhá! V aukci najdete například úbory SK Horácká Slavia Třebíč, AZ Residomo Havířov či LHK Jestřábi Prostějov!

Legenda pomáhá

Poslední kolo aukcí je tu!

Legenda pomáhá

Druhé kolo aukce speciálních dresů Legenda pomáhá odstartovalo! http://www.sportovniaukce.cz/

Pavel Kuba

Dnes exkurze na Jablonec - Vsetín. Dresy domácích už sešlé stářím, nedivím se, že v těch z #legendapomaha chtěli hrát víc než jeden zápas.

Legenda pomáhá

Úspěšní dražitelé ke svému dresu obdrží certifikát, který garantuje pravost dresu. Certifikáty jsou distribuovány samostatně.

Kosar Ali

@TheCataIanGiant @P_B_London @Videoelbaarca Neymar said he will score 2 goals tonight and he did it and how? #legendapomaha

Vladimír Koča

@vildafranek Šel jsem po něm, ale nakonec to nevyšlo, propásl jsem konec 😢 Ale aspoň jsem mu zvýšil cenu! 😀… twitter.com/i/web/status/8…

Legenda pomáhá

Aukce speciální edice dresů Legenda pomáhá doposud vynesly téměř 160 tisíc korun! A dnes končí další dvě dražby:

BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera: http://bit.ly/2lNhoac
Akademici Plzeň: http://bit.ly/2mVVqnd